O mnie

zdjecie-o-mnie

SZYMON BŁASZCZYK

FOTOGRAFIA BIZNESOWA ZDJĘCIA BIZNESOWE FOTOGRAF ŚLUBNY FOTOGRAFIA ŚLUBNA KRAKÓW

W roku 2010 ukończyłem szkołę fotograficzną i uzyskałem dyplom potwierdzający moje umiejętności jak i wiedzę posiadaną w tej dziedzinie.

Fotografia to dla mnie nie tylko praca ale i wielka pasja w której się realizuję od wielu lat. Dobre zdjęcia, które świadczą o wiarygodności prowadzonej działalności to znak naszych czasów. Robiąc profesjonalne zdjęcia biznesowe wychodzimy na przeciw wygórowanym wymaganiom dzisiejszego klienta. Fotografia biznesowa skutecznie podnosi rozpoznawalność marki jak i pozytywnie wpływa na odbiór przez klienta.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z wielkim zaangażowaniem starając się uchwycić charakter prowadzonej działalności. Dbamy o to aby wynajęcie fotografa biznesowego przyniosło Państwu realne korzyści.

Opinie

Zdjęcia Biznesowe w Kancelarii w Krakowie - Pan Szymon świetnie uchwycił charakter naszej pracy.

Kancelaria KPGL

Fotografia Biznesowa na wysokim poziomie. Zrealizowana szybko i sprawnie. W zupełności spełnia to nasze oczekiwania.

Krakowska Szkoła Restauratorów

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowej wyceny oraz informacji o dostępności terminu. Zlecenia przyjmujemy z całej polski, nie ograniczamy się tylko do miejscowości: Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa, Poznań. Drugi oddział oraz filia firmy powstała również w miejscowości Turek - Wielkopolska. Zdjęcia biznesowe jak i fotografia okolicznościowa nie znają granic.

­­Bieżanów Nowy, Kraków +48 607 963 259 kontakt@fotosz.pl