O mnie

zdjecie-o-mnie

SZYMON BŁASZCZYK

FOTOGRAFIA BIZNESOWA ZDJĘCIA BIZNESOWE FOTOGRAF ŚLUBNY FOTOGRAFIA ŚLUBNA KRAKÓW

W roku 2010 ukończyłem szkołę fotograficzną i uzyskałem dyplom potwierdzający moje umiejętności jak i wiedzę posiadaną w tej dziedzinie. Posiadam również aktualną legitymację wydaną przez Kurię, upoważniającą do rejestrowania ceremonii kościelnych.

Od zawsze interesowała mnie fotografia reportażowa, pracowałem jako fotograf dla jednego z krakowskich portali internetowych. Fascynuje mnie możliwość uchwycenia emocji, utrwalenia ich na długi czas.

Moja przygoda z fotografią ślubną zaczęła się w 2008 roku. Początkowo zdobywałem doświadczenie fotografując na ślubach znajomych i rodziny. Szybko jednak zyskałem zainteresowanie, przede wszystkim dzięki zdjęciom wysokiej jakości jak i profesjonalnym podejściem do klienta.

W życiu wiele jest niezapomnianych chwil, które warte są uwiecznienia. Śluby, chrzciny, komunie – te wydarzenia są niepowtarzalne, dlatego używam najwyższej klasy sprzętu, dzięki czemu mogę liczyć na niezawodność w każdej sytuacji. Zdjęcia robione przeze mnie są wysokiej rozdzielczości co pozwala na wydruk w dużym powiększeniu.

Opinie

Bardzo serdecznie polecamy usługi fotograficzne Szymona, zdjęcia są przepiękne, dopracowane, o bardzo wysokiej jakości. Ponadto, subtelnie oddają podniosły charakter uroczystości. Nasza współpraca przebiegała bardzo miło i przyjemnie, bo dobry fotograf to taki, którego nie widać i który potrafi uchwycić te najbardziej spontaniczne reakcje i niezaplanowane sytuacje...

Tomasz Hankus

Wspaniały fotograf! Gorąco polecam! Zdjęcia z chrztu córeczki wyszły wspaniale, ale równie ważna była komunikacja - Pan Szymon był z nami cały czas w kontakcie (jeszcze przed ceremonią), nie stwarzał niepotrzebnego dystansu, a wręcz przeciwnie - czuliśmy jakby był członkiem naszej rodziny. Bardzo dziękujemy!

Joanna Grzesiuk

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowej wyceny oraz informacji o dostępności terminu. Zlecenia przyjmujemy z całej polski, nie ograniczamy się tylko do miejscowości: Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa, Poznań. Drugi oddział oraz filia firmy powstała również w miejscowości Turek - Wielkopolska. Zdjęcia biznesowe jak i fotografia okolicznościowa nie znają granic.

­­Bieżanów Nowy, Kraków +48 607 963 259 kontakt@fotosz.pl