O mnie

zdjecie-o-mnie

SZYMON BŁASZCZYK | Fotografia ślubna Kraków | Zdjęcia biznesowe

Profesjonalizm to nasza domena. Naszą specjalizacją jest fotografia biznesowa oraz zdjęcia ślubne. Działamy na terenie całej Polski, mimo że miastem w którym prowadzimy działalność jest Kraków.

Fotografia to nie tylko praca, ale i wielka pasja, w której się realizuję od wielu lat. Bardzo lubię współpracować z ludźmi. Fascynuje mnie portret i operowanie światłem w celu uzyskania najlepszego efektu. Dobre fotografie niejednokrotnie świadczą o wiarygodności prowadzonej działalności a to jest niezaprzeczalnie znak naszych czasów. Robiąc profesjonalne zdjęcia biznesowe wychodzimy naprzeciw wygórowanym wymaganiom dzisiejszego klienta. Fotografia biznesowa skutecznie podnosi rozpoznawalność marki jak i pozytywnie wpływa na odbiór przez klienta.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z wielkim zaangażowaniem starając się uchwycić charakter prowadzonej działalności. Dbamy o to, aby zatrudnienie fotografa biznesowego przyniosło Państwa firmie realne korzyści. Sesje realizujemy w profesjonalnym studio bądź w siedzibie Firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: Fotografia biznesowa, w której znajdą Państwo aktualne ceny dotyczące sesji wizerunkowej, zdjęć do CV, fotografii wnętrz oraz produktu.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym portfolio oraz galerią zdjęć biznesowych.

Opinie

Zdjęcia Biznesowe w Kancelarii w Krakowie - Pan Szymon świetnie uchwycił charakter naszej pracy.

Kancelaria KPGL

Fotografia Biznesowa na wysokim poziomie. Zrealizowana szybko i sprawnie. W zupełności spełnia to nasze oczekiwania.

Krakowska Szkoła Restauratorów

Kontakt

Na codzień mieszkam w Krakowie, lecz zlecenia wykonuję w całej Polsce. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowgo bądź za pomocą formularza poniżej w celu uzyskania szczegółowej oferty, wyceny oraz informacji o dostępności terminu. Zdjęcia wykonujemy w całej Polsce, w tak dużych miastach jak: Kraków, Wrocław, Katowice, Warszawa, Gdańsk, Łódź, Poznań, ale również w każdym miejscu naszego kraju jak i poza jego granicami. Drugi oddział oraz filia firmy powstała w Wielkopolsce w miejscowości Turek. Zdjęcia biznesowe jak i fotografia okolicznościowa nie znają granic.

­­Bieżanów Nowy, Kraków +48 607 963 259 kontakt@fotosz.pl