O mnie

zdjecie-o-mnie

SZYMON BŁASZCZYK | Fotografia ślubna Kraków | Zdjęcia biznesowe

Profesjonalizm to nasza domena. Naszą specjalizacją jest fotografia biznesowa oraz zdjęcia ślubne. Działamy na terenie całej Polski, mimo że miastem w którym prowadzimy działalność jest Kraków.

Fotografią reportażową zacząłem zajmować już podczas studiów. Natomiast moja przygoda z fotografią ślubną zaczęła się w 2008 roku, kiedy to sam wziąłem ślub. Początkowo zdobywałem doświadczenie fotografując na ślubach znajomych i rodziny. Szybko odkryłem ile sprawia mi to radości i zadowolenia. Fotografia ślubna stała się niesamowitą pasją – całe przygotowania, ślub, wesele – wszystkie te chwile przepełnione miłością, oczekiwaniem, lekkim stresem można uchwycić na zdjęciach i zatrzymać je już na zawsze. Każdy ślub jest inny, każdy fascynujący i zaskakujący. Fotografia ślubna, fotografia chrztu, komunie, sesje rodzinne – te ważne dla Was wydarzenia w życiu są dla mnie źródłem satysfakcji, gdy widzę jak bardzo cieszycie się oglądając oddane zdjęcia i wspominając.

Każdy ma inne oczekiwania i rozumiem to doskonale, więc w swojej ofercie jestem elastyczny – znajdziecie tam kilka pakietów. Możecie życzyć sobie bym był obecny przez cały dzień ślubu lub tylko w Kościele/Urzędzie stanu cywilnego – każdy pakiet można też rozbudować. Chrzest możemy fotografować tylko w Kościele, bądź towarzyszyć maluszkowi w trakcie przygotowań lub przy uroczystym obiedzie. Sesje rodzinne możemy realizować w studiu fotograficznym bądź w plenerze wpasowując się w potrzeby najmłodszych.

Wybór należy do Was!

Przy realizacji pamiątkowych fotoksiążek współpracuję z doświadczoną drukarnią i z artystyczną duszą, która tworzy dla Was projekty dostosowane do Waszych oczekiwań.

W życiu wiele jest niezapomnianych chwil, które warte są uwiecznienia. Śluby, chrzciny, komunie – te wydarzenia są niepowtarzalne, dlatego używam najwyższej klasy sprzętu, dzięki czemu mogę liczyć na niezawodność w każdej sytuacji. Dodatkowo zdjęcia są wysokiej rozdzielczości co pozwala na wydruk w dużym powiększeniu. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Opinie

Bardzo serdecznie polecamy usługi fotograficzne Szymona, zdjęcia są przepiękne, dopracowane, o bardzo wysokiej jakości. Ponadto, subtelnie oddają podniosły charakter uroczystości. Nasza współpraca przebiegała bardzo miło i przyjemnie, bo dobry fotograf to taki, którego nie widać i który potrafi uchwycić te najbardziej spontaniczne reakcje i niezaplanowane sytuacje...

Tomasz Hankus

Wspaniały fotograf! Gorąco polecam! Zdjęcia z chrztu córeczki wyszły wspaniale, ale równie ważna była komunikacja - Pan Szymon był z nami cały czas w kontakcie (jeszcze przed ceremonią), nie stwarzał niepotrzebnego dystansu, a wręcz przeciwnie - czuliśmy jakby był członkiem naszej rodziny. Bardzo dziękujemy!

Joanna Grzesiuk

Kontakt

Na codzień mieszkam w Krakowie, lecz zlecenia wykonuję w całej Polsce. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowgo bądź za pomocą formularza poniżej w celu uzyskania szczegółowej oferty, wyceny oraz informacji o dostępności terminu. Zdjęcia wykonujemy w całej Polsce, w tak dużych miastach jak: Kraków, Wrocław, Katowice, Warszawa, Gdańsk, Łódź, Poznań, ale również w każdym miejscu naszego kraju jak i poza jego granicami. Drugi oddział oraz filia firmy powstała w Wielkopolsce w miejscowości Turek. Zdjęcia biznesowe jak i fotografia okolicznościowa nie znają granic.

­­Bieżanów Nowy, Kraków +48 607 963 259 kontakt@fotosz.pl